382777849_122126685446019185_4345412247393266691_n

Kontakt

Social media

Krystian Czarnecki

Właściciel Kris-tech.eu

W swojej pracy kładę duży nacisk na dokładną analizę potrzeb klienta oraz dobry kontakt. Mój życiowy optymizm od zawsze karze mi szukać rozwiązań tam gdzie inni widzą barierę nie do przejścia…

 

Jestem informatykiem, który swoją pracę traktuje jako życiową  pasję. Specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach IT obsługując małe przedsiębiorstwa, które nie mają zasobów i potrzeby zatrudniania sztabu informatyków. Uważam, że każdy powinien mieć szansę na innowacje i rozwój swojej firmy.  Pomagam zaistnieć w sieci i zoptymalizować twoją pracę za pomocą wszelkiego rodzaju rozwiązań IT. Szczególnie w obszarach obejmujących sieci komputerowe, administrowanie serwerami, zakładanie i modyfikowanie monitoringu, naprawy sprzętu komputerowego jak i tworzenia wszelkiego rodzaju stron internetowych oraz oprogramowania. Gwarantuje bardzo dobrą jakość usług  która pozwoli Twojej firmie efektywnie wykorzystać potencjał technologii.

Posiadam też wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją, sprzedażą i kreowaniu marki co staram się jak najbardziej wykorzystywać podczas współpracy z każdym klientem.

 

 

Pan Krystian jest osobą bardzo sumienną i zaangażowaną. Od momentu przejęcia opieki nad naszymi serwerami zakończyły się nasze problemy z ich błędnym funkcjonowaniem. Szczerze polecam !
Andrzej
Właściciel
Strona przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jest wykonana estetycznie, dbając o każdy detal. Największym atutem Krystiana jest bycie otwartym na potrzeby klienta, z chęcią wysłuchał czym się zajmuje, jak wielką pasją są dla mnie psy rasy Golden Retriever i po naszej rozmowie po prostu wiedział co robić dalej. Strona oddaje to kim naprawdę jesteśmy, czym się zajmujemy i jak wygląda nasze życie. Witryna internetowa naszej hodowli i usług ma duszę, to nie tylko zwykły przekaz informacji i za to należą się największe pokłony. Dzięki dogodnym warunkom podjęliśmy współpracę długoterminową, mogę być spokojna o aktualizowanie nowości, a nasi fani będą z nami zawsze na bieżąco. Szczerze polecam!
Paulina
Właściciel
Syn zalał laptop butelką wody kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego. Oddałam laptop P. Krystianowi, po kilku dniach dostałam spowrotem w pełni działający sprzęt. Syn zadowolony, koszt naprawy bardzo niski...
Daria
osoba prywatna
Scroll to Top